Dobrý den v klubu TROJKA

Jsme nový klub v Přerově. V programové nabídce najdete SWINGERS PARTY, BDSM PARTY, TV PARTY GAY-BI PARTY, FETISH BAZAR a další.

 MIMO PRAVIDELNÉ AKCE MŮŽETE POUŽÍT KLUB JAKO MILENECKÝ AZYL.

V tomto případě dbáme na naprostou diskrétnost hostů. Azyl poskytujeme pouze jednomu páru, nebo skupině.  Po dobu AZYLU jste tedy v Klubu pouze Vy.

JSME ČÁSTEČNĚ KLIMATIZOVÁNI

Nebráníme se novým věcem a jsme otevření jakékoliv zábavě. Klub se nachází v klidné průmyslové zóně, v samostatně stojícím dvoupodlažním rodinném domě s velkou stíněnou zahradou a asfaltovým parkovištěm pro 30 aut.

Naší prioritou je naprostá diskrétnost hostů. V celém objektu je ZÁKAZ POŘIZOVÁNÍ JAKÝCHKOLIV ZÁZNAMŮ, jak foto, tak i audio a video!

V přízemí se nachází společenská místnost – PYRAMIDA,  s bohatě zásobeným barem. V mezipatře je pro hosty šatna s uzamykatelnými skříňkami, zrcadly a toaletním stolkem pro dámy. Neleznete zde ručníky, osušky, župany i toaletní a hygienické potřeby jak pro muže, tak i pro ženy. Na šatnu navazují dvě koupelny, menší pro pány a větší s vířivou vanou pro dámy. Po 22:00 hodině přestává platit rozdělení koupelen a vířivá vana slouží všem.

Na druhém, podkrovním patře se nachází pokoj SKLENĚNKA , který je originální svým pojetím a u hostů, kteří se rádi baví a stud odhodí vstupem do klubu za hlavu vyvolá salvy smíchu a veselí.

Nepotěšíme milovníky gynekologického křesla, protože v našem klubu se nachází PSYCHIATRICKÁ ORDINACE DOCTORA CYNICKÉHO s TANTRA křeslem a masážní postelí. Samozřejmostí je podrobný návod na použití křesla a máme připraveny ceny pro ty, kteří zvládnou postupovat dle návodu a splní veškeré body při jeho správném používání 😉 Některé kousky nábytku v ordinaci potěší zejména něžné pohlaví.

 

Další dva pokoje jsou věnovány příznivcům BDSM. Ten první pouze v lehké formě, pro ty hosty jež vzrušuje pouze prostředí a smyslnost barev. Ten druhý může sloužit stejně, nebo dle chuti zde naleznete snad vše, co se dá v mučírně nalézt. Lavice, klec, elektrický naviják, poutací stojan, volně sestavitelný pranýř a řada dalších pomůcek. S použitím lan se dá použít téměř jako lanové centrum, jak v Pyramidě, tak i v mučírně, jsou houpačky, které udělají radost všem hravým a vynalézavým.

Významnou zásadou po diskrétnosti je HYGIENA. Po dlouholetých zkušenostech a bohužel i špatných z hotelového provozu, jsou naše matrace z NEPRODYŠNÉ KOŽENKY, švy jsou lepeny a vlastní pěnová matrace je zatavena do igelitu. Proto se nemusíte obávat, že by nějaká drobná nehoda, či jiné vlhké nedopatření mohlo v matracích zůstat a jakkoli Vás ohrozit. Desinfecke po každé „akci“ je snad standart, o kterém není třeba dále psát.

 

O příjemnou atmosféru se postará i krb v přízemí ( PYRAMIDĚ) a dobrá hudba.

Pro kuřáky (cigaret) je připraven důstojný prostor v našem „RETRO“ koutku.

Po letní měsíce pak bude otevřená krytá TERASA s možností grilování a venkovních radováne.  Našim hostům nabízíme možnost přenocování přímo v Klubu.