Dobrý den v klubu TROJKA 

Jsme nový klub v Přerově. V programové nabídce najdete SWINGERS PARTY, BDSM PARTY, TV PARTY GAY-BI PARTY, FETISH BAZAR a další.

Klub se nachází v klidné průmyslové zóně, v samostatně stojícím dvoupodlažním rodinném domě s velkou stíněnou zahradou a asfaltovým parkovištěm pro 30 aut.

Program Klubu najdete v sekci AKCE. Časové údaje o ukončení akce jsou jen orientační, končí se až to ty poslední přestane bavit. Úvodem chci zdůraznit, že na otázku kolik bude na akci párů, nebo osob opravdu nejde odpovědět.

Mimo tyto akce je vám Klub k dispozici jako milenecký azyl s provozem non-stop.

NOVINKY:

V provozu je bazének a nuda pláž s nonstop provozem. ( v zimě a v  nočních hodinách mírná sleva)

Naší prioritou je naprostá diskrétnost hostů. V celém objektu je ZÁKAZ POŘIZOVÁNÍ JAKÝCHKOLIV ZÁZNAMŮ, jak foto, tak i audio a video! Všichni návštěvníci musí být starší 18 let. V Klubu je zakázáno požívání drog a jiných zakázaných látek. Nadměrné požití alkoholických nápojů může být důvodem pro vyloučení z akce a opuštění Klubu.

SWINGERS Party má svá pevná pravidla. My jsme příznivci těch klasických. Tedy dívat se mohou všichni. Zapojit se, v tomto případě třeba i jediný dotek vyžaduje bezpodmínečný souhlas dotyčné osoby, nebo páru. Nikdo nesmí nikoho do ničeho nutit. Porušení těchto pravidel může být důvod pro okamžité vyloučení z akce a opuštění Klubu.

Swingers a Femdom party jsou určeny výhradně párům a samotným ženám. BDSM party je volná, takže zúčastnit se mohou jak páry, tak samotné ženy i muži. 

Před první návštěvou Klubu dostáváme stále stejnou otázku: Jak taková akce probíhá?       Při první návštěvě vás po přivítání provedeme celým Klubem a vše ukážeme, představíme a seznámíme vás s připravovaným programem, do kterého se můžete, ale nemusíte zapojit . Následně předáme klíč od skříňky v šatně, kde si můžete odložit, případně využít koupelny, nebo toaletu se šatnou sousedící. Po příchodu do společenské místnosti (pyramida) vám představíme hosty, kteří přišli dříve. U všech nových hostů jsme připraveni být nápomocni při vašem zapojování do akce.  Naší snahou je vaše spokojenost a chuť se k nám vracet. Na dotaz samotných mužů přicházejících na BDSM party, zda se jim bude někdo věnovat odpovídáme: Ano, pro tyto případy jsou přítomny Dámy, které vám budou dělat společnost. Další z častých dotazů je: Co mohu mít na sobě? To v čem se budete cítit pohodlně a bude to odpovídat charakteru akce. Nikomu nic nepřikazujeme ani nezakazujeme, ale tepláková souprava pro submisivního jedince na BDSM party by byla divná i kdyby měl kule vpravo, nebo vlevo.

Nebráníme se novým věcem a jsme otevření jakékoliv zábavě.

 MIMO PRAVIDELNÉ AKCE MŮŽETE VYUŽÍT KLUB JAKO MILENECKÝ AZYL. 

Díky stavebnímu uspořádání domu lze AZYL poskytnout pouze jednomu páru, nebo skupině.  Po dobu AZYLU jste tedy v Klubu pouze Vy a můžete využít nerušeně všech jeho prostor.

Omlouváme se všem, kdo se chtějí registrovat a přihlásit do diskuze. Vzhledem k faktu, že nám nějaký kamarád neustále nabourává na stránky zvažujeme možnost diskuzi úplně zrušit. Na to abychom  mazali kritické příspěvky a psali si sami ty pochvalné jsme příliš líní a stejně bychom se to asi ani nenaučili.

Pro vstup do domu je využívám boční vstup z parkoviště. V přízemí se nachází společenská místnost – PYRAMIDA,  s velkou stupňovitou postelí, houpačkou a bohatě zásobeným barem. V mezipatře je pro hosty šatna s uzamykatelnými skříňkami, zrcadly a toaletním stolkem pro dámy. Neleznete zde ručníky, osušky, župany i toaletní a hygienické potřeby jak pro muže, tak i pro ženy. Na šatnu navazují dvě koupelny.

Na druhém, podkrovním patře se nachází pokoj SKLENĚNKA , který je originální svým pojetím a u hostů, kteří se rádi baví a stud odhodí vstupem do klubu za hlavu vyvolá salvy smíchu a veselí. Skleněnka je vyhledávána kandaulisty.  Hotwife a cuckold jsou v ní jako v ráji.

PSYCHIATRICKÁ ORDINACE DOCTORA CYNICKÉHO je jedna z mála na světě, která využívá k psychiatrickému vyšetření gynekologické křeslo. V lůžkové části ordinace jsme uvítali návrat ke klecovým lůžkům. Některé kousky nábytku v ordinaci potěší zejména něžné pohlaví.

Další dva pokoje jsou věnovány příznivcům BDSM. Ten první pouze v lehké formě, pro ty hosty jež vzrušuje pouze prostředí a smyslnost barev. Ten druhý může sloužit stejně, nebo dle chuti zde naleznete snad vše, co se dá v mučírně nalézt. Lavice, klec, elektrický naviják, poutací stojan, volně sestavitelný pranýř a řada dalších pomůcek. S použitím lan se dá použít téměř jako lanové centrum, jak v Pyramidě, tak i v mučírně, jsou houpačky, které udělají radost všem hravým a vynalézavým.

Významnou zásadou po diskrétnosti je HYGIENA. Po dlouholetých zkušenostech a bohužel i špatných z hotelového provozu, jsou naše matrace z NEPRODYŠNÉ KOŽENKY, švy jsou lepeny a vlastní pěnová matrace je zatavena do igelitu. Proto se nemusíte obávat, že by nějaká drobná nehoda, či jiné vlhké nedopatření mohlo v matracích zůstat a jakkoli Vás ohrozit. Desinfecke po každé „akci“ je snad standart, o kterém není třeba dále psát.

 

O příjemnou atmosféru se postará i krb v přízemí ( PYRAMIDĚ) a dobrá hudba.

Pro kuřáky (cigaret) je připraven důstojný prostor v našem „RETRO“ koutku.

Po letní měsíce pak bude otevřená krytá TERASA s možností grilování a venkovních radováne.  Našim hostům nabízíme možnost přenocování přímo v Klubu.